Sparta RSS

Sparta Rotterdam voetbalnieuws dagelijks voor jou verzameld!

Opvallend: ’19-voudig Oranje-speler wil krabbel zetten bij FC Den Bosch’

VoetbalnieuwsPatrick van Aanholt zou zijn loopbaan graag willen afsluiten bij FC Den Bosch. Dit heeft de 35-jarige vleugelverdediger zelf laten weten in een gesprek met het medium ‘Sport Talk’.  Hij loopt deze zomer uit zijn contract bij Sparta Rotterdam, waardoor hij transfervrij kan vertrekken bij de club.

geeft aan wel open te staan voor de stap naar Den Bosch. “Maar dan moet wel álles kloppen. Ik zou graag nog een jaar of twee voetballen, zolang mijn lichaam dat nog toelaat, maar het plaatje moet wel kloppen. Ik heb ook verhalen van Danny (Verbeek, red.) gehoord, en van binnen de club, dat de club nog een beetje zoekende is. Als ik binnenstap, moet ik me wel thuis voelen.”

“Ik wil niet in details treden, want ik ben er zelf niet”, verwijst Van Aanholt naar de situatie in De Vliert. Toch is de negentienvoudig Oranje-international vastberaden in zijn wens om af te sluiten bij de club waar hij in de jeugd speelde, voordat hij naar de opleiding van PSV trok. “Ik ben bij Den Bosch begonnen en ik ga zeker mijn carrière in Den Bosch afsluiten.”

“Patrick van Aanholt deze zomer naar FC Den Bosch?”

Van Aanholt maakte vanuit de PSV-opleiding de stap naar Chelsea. Door de Londenaren werd hij verhuurd aan Coventry City, Newcastle United, Leicester City, Wigan Athletic en Vitesse, waarna hij de overstap maakte naar Sunderland. Via Crystal Palace, Galatasaray en PSV kwam de linksback uiteindelijk bij Sparta Rotterdam terecht. Daar loopt Van Aanholt in de naderende zomer uit zijn contract.

The post Opvallend: ’19-voudig Oranje-speler wil krabbel zetten bij FC Den Bosch’ appeared first on Voetbal4U.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *